O nás, našich myšlenkách a vizích

Grafické studio a tiskárna s jedinečným přístupem a stylem!

Historie naší společnosti

Přibližně před 8 lety to všechno začalo pouze grafikou. Mário Rybár – náš hlavní grafik a programátor se po ukončení studia začal věnovat především tvorbě webových stránek a základní reklamě.

Během dalšího studia v Brně spolupracoval s různými grafickými studii a agenturami. Na základě získaných vědomostí a praxe v oboru se v roku 2010 začal reklamě věnovat na plný úvazek založením živnosti. Pole působnosti tak rozšířil o DTP grafiku, bannerovou reklamu, video-prezentace, složitější webové systémy, aplikace a jiné.

Svou precizností, moderním přístupem a trpělivostí získal množství klientů, kteří jeho služby vyhledávají dodnes.

Od té doby uběhlo již 5 let a my jsme si uvědomili, že spokojenost zákazníků je pro nás ta nejdůležitější. Proto jsme se rozhodli naše grafické návrhy nejen vytvářet, ale i kompletně realizovat.  Od myšlenky a nápadu, přes grafický návrh, konečné úpravy, schválení klientem až po samotný tisk.

Koncem roku 2014 jsme založili společnost EFFECT PRINT s.r.o. a našim hlavním cílem je tisknout rychle a efektivně. Sledujeme nejnovější trendy nejen v oblasti grafického designu, ale i v oblasti digitálního a ofsetového tisku, včetně dokončovacích ,,zušlechťovacích,, prací.

Doufáme, že spokojených stávajících i nových zákazníku bude čím dál více a proto se těšíme na případnou spolupráci i s vámi.

Tým EFFECT PRINT

responsive

Dáme Vašim kreativním myšlenkám energii

Dejte nám nápady a my Vám je proměníme ve skutečnost!

Daniela
Daniela
Obchodní manažer

Majitelka společnosti

Katka
Katka
Objednávky a fakturace
Mário
Mário
Grafik & Programátor

Majitel společnosti

Milan
Milan
Tisk a obsluha strojů
Ondřej
Ondřej
Tisk a obsluha strojů
Custom Design
x